Wyższa Szkoła Handlu i Finansów to uczelnia wyższa założona w 1997 roku.
Kontakt: 852 - 4654 - 538

Osiągnięcia naszych absolwentów

Wyższa Szkoła Handlu i Finansów to uczelnia, która kształci młodych ludzi już od kilkunastu lat. Nasi absolwenci bez problemów radzą sobie na rynku krajowym oraz zagranicznym. Dążymy do tego, aby pozostać w kontakcie z osobami, które ukończyły naszą uczelnię, dlatego możemy zaprezentować dokonania wielu z nich.

Wśród naszych absolwentów znajduje się wiele osób, które prowadzą własne firmy. Są to przede wszystkim przedsiębiorstwa handlowe oraz firmy świadczące usługi finansowe. Wykształciliśmy także wielu dyrektorów finansowych i handlowych oraz specjalistów w zakresie promocji firm i produktów.

Absolwenci Wyższej Szkoły Handlu i Finansów znakomicie radzą sobie również w biznesie internetowym. Wykształciliśmy na przykład osoby, które prowadzą internetowy sklep z odżywkami i suplementami diety dla sportowców. Jego duża popularność to zasługa między innymi umiejętności zdobytych podczas nauki w naszej szkole. Możemy pochwalić się także absolwentami, którzy prowadzą sprzedaż internetową ubrań oraz kosmetyków najlepszych marek. Osoby, które ukończyły Wyższą Szkołę Handlu i Finansów osiągają sukcesy także na rynku międzynarodowym. Nasi absolwenci pracują między innymi w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Ich wysokie kwalifikacje sprawiają, że zagraniczni pracodawcy coraz chętniej podejmują współpracę z absolwentami Wyższej Szkoły Handlu i Finansów. Wszystkich, którzy marzą o osiąganiu takich samych sukcesów, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na naszą uczelnię.

Skontaktuj się z nami